هدر فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم

نحوه کسب درآمد از سایت

فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم همواره تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و کاربران خود داشته است به همین منظور اقدام به ایجاد امکان کسب درآمد برای کاربران خود کرده است لذا توضیحات تکمیلی مربوط به نحوه کسب درآمد از وب سایت یاس و نسیم به شرح زیر آمده است.

 

نحوه معرفی وب سایت:

کاربران پس از تکمیل ثبت نام خود میتوانند اقدام به معرفی وب سایت یاس و نسیم کنند به نحوی که پس از وارد شدن به حساب کاربری خود با کلیک بر روی گزینه معرفی به دوستان (واقع در بالای صفحه) و ارسال لینک دعوت از طریق یکی از پیام رسان ها (نظیر تلگرام ، واتس اپ و...) یا کپی کردن لینک اقدام به ارسال آن نمایند.

پس از دریافت لینک توسط شخص دعوت شده و باز کردن آن کاربر می تواند اقدام به ثبت نام کند و نام شخص معرفی کننده را در بالای صفحه مشاهده کند باید توجه داشت که در صورت استفاده از لینک ثبت نام دریافتی امکان تغییر نام معرف وجود نخواهد داشت.

 

نحوه کسب درآمد:

پس از تکمیل ثبت نام و خرید از وب سایت ، درصدی از خرید به کیف پول مجازی شخص معرفی کننده به طور اتوماتیک واریز خواهد شد که مبلغ واریزی را میتوان برای خرید شخصی در صورت عدم تمایل به خرید از محصولات وب سایت با ثبت درخواست واریز وجه (که در حساب کاربری قابل مشاهده است) پس از 24 الی 48 ساعت مبلغ درخواستی از کیف پول به شماره حساب بانکی وارد شده واریز خواهد شد.

 

توجه:

- حداقل مبلغ درخواستی 10,000 تومان می باشد.

- ارائه شماره شبا برای درخواست واریز وجه الزامی است (شماره (شناسه) شبا را میتوان از طریق یکی از شعب بانک مربوطه ، در بعضی از موارد در دفترچه حساب یا از طریق وب سایت بانک مربوطه دریافت کرد).

- مسئولیت ارائه شماره شبا یا شماره کارت نادرست یا نامعتبر به عهده کاربر می باشد و پس از ثبت درخواست واریز وجه امکان تغییر شماره کارت یا شماره شبا وجود نخواهد داشت لذا در وارد کردن اطلاعات مورد نیاز دقت لازم را مبذول فرمایید.

- شماره کارت و شماره شبای ارائه شده می بایست مربوط به یک حساب بانکی باشند.

- لطفاً از ارائه اطلاعات حساب غیر از شخص دارای حساب کاربری در وب سایت به دلیل مسائل امنیتی جداً خودداری فرمایید لذا در صورت مشاهده این مغایرت درخواست بلا اثر بوده و مبلغی به حساب بانکی شخص واریز نخواهد شد.

 

در صورت نیاز کاربران میتوانند سوالات خود را به پست الکترونیکی info@yasonasim.com  ارسال کنند که در کمترین زمان ممکن به پرسش پاسخ داده خواهد شد.