هدر فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم

قوانین و مقررات سایت

قوانین عمومی سایت:

وب سایت یاس و نسیم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و تمامی تلاش خود را مبنی بر رضایت مشتریان و کاربران خود انجام میدهد تمامی قوانین اعم از قوانین مربوط به کاربر و سرویس های یاس و نسیم در زیر آمده است لذا هرگونه تغییر در قوانین با بروز شدن این صفحه قابل مشاهده است بدیهی است استفاده از سایت یاس و نسیم در گرو اطلاع از تمامی قوانین سایت میباشد.

 

قوانین کاربر یاس و نسیم:

در وب سایت یاس و نسیم امکان ایجاد حساب کاربری برای هر شخص حقیقی به وسیله پست الکترونیکی فراهم است که پس از ثبت  حساب کاربری پیامی مبنی بر ثبت نام شما در یاس و نسیم به پست الکترونیکی شما ارسال میگردد و کاربر برای انجام خرید موظف به وارد شدن به حساب کاربری خود میباشد انجام بازیابی رمز عبور تنها از طریق ارسال پیام به پست الکترونیکی وارد شده قابل انجام است لذا در هنگام ثبت نام با پست الکترونیکی معتبر اقدام به ایجاد حساب کاربری خود فرمایید.

یاس و نسیم به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران اطلاعات شخصی افراد را به منزله حریم خصوصی خود تلقی کرده و تمامی تلاش خود را مبنی بر محافظت از این اطلاعات به کار میگیرد.

 

قوانین و شرایط فروش:

وب سایت یاس و نسیم همواره در جهت جلب رضایت مشتریان و پیروی از قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده اقدام به قیمت گذاری عادلانه و متناسب با قیمت اعلام شده توسط نمایندگان فروش کرده است.

تمامی قیمت های موجود در سایت توسط ناظرین سایت به طور مستمر چک خواهند شد چنانچه به طور سهوی اشتباهی در قیمت گذاری محصولی در سایت انجام گیرد و کاربر از جنس مذکور خریداری کرده باشد حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده ، برای یاس و نسیم محفوظ است لذا در صورت پرداخت اینترنتی ٫ خریدار میتواند ما به تفاوت قیمت را به حساب فروشگاه واریز کرده و سفارش خود را کامل کند همچنین خریدار میتواند فاکتور خرید خود را مرجوع کرده و یاس و نسیم موظف است مبلغ واریزی را در اسرع وقت به حساب بانکی اعلام شده توسط خریدار واریز کند خریدار با ورود به سایت یاس و نسیم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

-در صورتی که کالایی قبل از سفارش خریدار در انبار فیزیکی سایت به صورت ناموجود درآمده باشد و مسئولین سایت پس از ثبت سفارش خریدار اقدام به تصحیح اعلان موجودی سایت کنند حق حذف سفارش برای یاس و نسیم محفوظ میباشد و در صورت پرداخت آنلاین توسط خریدار تمامی مبلغ دریافتی  در اسرع وقت به حساب بانکی اعلام شده توسط خریدار واریز میگردد.

-یاس و نسیم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای یاس و نسیم محفوظ است.

 

 

قوانین ارسال کالا:

ارسال کالا توسط یاس و نسیم از طریق پست به تمامی نقاط ایران امکان پذیر میباشد و در شیراز به وسیله پیک مورد اعتماد سایت یا به وسیله مسئول پخش سایت انجام میپذیرد که توضیحات کامل درمورد هزینه ارسال و زمان ارسال سفارشات در قسمت رویه ارسال کالا آورده شده است.

- کاربران موظف اند اطلاعات مورد نیاز را به طور کامل و دقیق وارد کنند بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

- به دلیل ثبت سیستمی سفارش امکان تغییر یا ویرایش فاکتور یا اطلاعات تماس امکان پذیر نمی باشد لذا در زمان سفارش یا کامل نمودن اطلاعات شخصی دقت لازم را مبذول فرمایید.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی فرودگاه، کافی نت، رستوران،  و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

- در صورت پرداخت آنلاین شخص تحویل گیرنده ملزم به ارائه کارت شناسایی شخص سفارش دهنده میباشد.

 

قوانین همکاری با سایر عاملان فروش:

یاس و نسیم به منظور همکاری با سایر عاملان فروش اعم از فروشگاه های لوازم آرایشی و سالن های زیبایی اقدام به تعریف ۳ سطح دسترسی متفاوت برای کاربران خود کرده است که تمامی کاربران ابتدا به عنوان کاربر عادی ثبت نام کرده و در صورت تمایل به همکاری با یاس و نسیم در قسمت تغییر نوع کاربری اقدام به درخواست نوع فعالیت خود میکنند که درخواست توسط کارشناسان سایت بررسی شده و در صورت صحیح بودن اطلاعات وارده و صلاح دید کارشناسان سطح دسترسی برای کاربر مورد تایید قرار میگیرد.

-عاملان فروش ملزم به رعایت قیمت فروش اعلام شده توسط نمایندگان محصولات میباشند.