هدر فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم

نحوه کسب درآمد از سایت

فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم همواره تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و کاربران خود داشته است به همین منظور اقدام به ایجاد امکان کسب درآمد برای کاربران خود کرده است لذا توضیحات تکمیلی مربوط به نحوه کسب درآمد از وب سایت یاس و نسیم به شرح زیر آمده است.

 

نحوه معرفی وب سایت:

راه اول :

برای معرفی وب سایت کافیست کد معرفی خودتان ( که پس از وارد شدن به حساب کاربری خود در بالای صفحه یا در قسمت معرفی به دوستان قابل مشاهده است ) را به خاطر بسپارید یا کد را کپی کرده و به دوستان خود بدهید تا در زمان ثبت نام از آن استفاده کنند 

دوستان شما در صورت وارد کردن کد معرفی شما (که برای هر کاربر منحصر به فرد است) در اولین سفارش خود هدیه ارسال رایگان خواهند داشت.

آنها پس از ثبت نام دیگر نیازی به کد معرفی شما نخواهند داشت و کد معرفی منحصر به فرد خودشان را دریافت خواهند کرد که می توانند این روند را در پیش بگیرند و تیم فروش خودشان را بسازند.

***توجه : در صورت وارد نکردن کد معرفی در زمان ثبت نام هدیه ارسال رایگان به آنها تعلق نخواهد گرفت .

 

راه دوم :

کاربران پس از تکمیل ثبت نام خود میتوانند اقدام به معرفی وب سایت یاس و نسیم کنند به نحوی که پس از وارد شدن به حساب کاربری خود با کلیک بر روی گزینه معرفی به دوستان (واقع در بالای صفحه) و ارسال لینک دعوت از طریق یکی از پیام رسان ها (نظیر تلگرام ، واتس اپ و...) یا کپی کردن لینک اقدام به ارسال آن نمایند.

پس از دریافت لینک توسط شخص دعوت شده و باز کردن آن کاربر می تواند اقدام به ثبت نام کند و نام شخص معرفی کننده را در بالای صفحه مشاهده کند باید توجه داشت که در صورت استفاده از لینک ثبت نام دریافتی امکان تغییر نام معرف وجود نخواهد داشت.

 

نحوه کسب درآمد و مزایای آن :

شما با خرید دوستانتان و کسانی که با کد معرفی شما ثبت نام می کنند به طور اتوماتیک پورسانت دریافت می کنید که به کیف پول مجازی موجود در حساب کاربری شما واریز می گردد

همچنین شما از سطح دوم تیم فروش خود یا به عبارتی دوستان و آشنایانِ دوستانِ شما  نیز پورسانت دریافت خواهید کرد که نحوه محاسبه و واریز شبیه مورد بالا می باشد.

بدیهی است پورسانت فوق از پورسانت سطح اول به مراتب کمتر خواهد بود اما تعداد بیشتر این مجموعه این مورد را جبران خواهد کرد.

مبالغ واریزی را میتوان جهت خرید شخصی و در صورت عدم تمایل به خرید از محصولات وب سایت ، با ثبت درخواست واریز وجه (که در حساب کاربری قابل مشاهده است) پس از 24 الی 48 ساعت مبلغ درخواستی از کیف پول شما کسر شده و به شماره حساب بانکی وارد شده واریز خواهد شد.

شما می توانید در حساب کاربری خود تیم فروش در 2 سطح و ریز تراکنش های پورسانت های دریافتی را مشاهده فرمایید.

 

طبق محاسبات انجام شده و جهت شفاف سازی ، درصد پورسانت های دریافتی به شرح زیر می باشد:

پورسانت های در یافتی سطح 1 : 5 درصد از قیمت فروش در فروشگاه یاس و نسیم

پورسانت های دریافتی سطح 2 :  1.5 درصد از قیمت فروش در فروشگاه یاس و نسیم

 

توجه:

- حداقل مبلغ درخواستی 10,000 تومان می باشد.

- ارائه شماره شبا برای درخواست واریز وجه الزامی نیست اما سرعت واریز مبالغ درخواستی را تسریع خواهد کرد. (شماره (شناسه) شبا را میتوان از طریق یکی از شعب بانک مربوطه ، در بعضی از موارد در دفترچه حساب یا از طریق وب سایت بانک مربوطه و یا از طریق همراه بانک دریافت کرد).

- مسئولیت ارائه شماره شبا یا شماره کارت نادرست یا نامعتبر به عهده کاربر می باشد و پس از ثبت درخواست واریز وجه امکان تغییر شماره کارت یا شماره شبا وجود نخواهد داشت لذا در وارد کردن اطلاعات مورد نیاز دقت لازم را مبذول فرمایید.

- شماره کارت و شماره شبای ارائه شده می بایست مربوط به یک حساب بانکی باشند.

- لطفاً از ارائه اطلاعات حساب غیر از شخص دارای حساب کاربری در وب سایت به دلیل مسائل امنیتی جداً خودداری فرمایید لذا در صورت مشاهده این مغایرت درخواست بلا اثر بوده و مبلغی به حساب بانکی شخص واریز نخواهد شد.

 

در صورت نیاز کاربران میتوانند سوالات خود را به پست الکترونیکی info@yasonasim.com  ارسال کنند که در کمترین زمان ممکن به پرسش پاسخ داده خواهد شد.

ارسال پیام در WhatsApp
در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهیم بود
×
واتساپ بستن
بستن
مشاوره و پشتیبانی