هدر فروشگاه اینترنتی یاس و نسیم

رویه ارسال و عودت کالا

یاس و نسیم ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته امکان ثبت سفارش را برای هم میهنان عزیز فراهم کرده است.

 

تحویل در شیراز:

تمامی سفارشات دریافت شده تا ساعت 11.30 روز های شنبه تا چهارشنبه در همان روز پردازش میشوند و امکان ارسال در همان روز یا روز بعد وجود خواهد داشت بدیهی است بقیه سفارشات بعد از این زمان در روز بعد پردازش خواهند شد.

تمامی سفارشات دریافت شده تا ساعت 10 صبح روز پنجشنبه در همان روز پردازش میشوند و امکان ارسال در همان روز وجود خواهد داشت.

تمامی سفارشات دریافت شده از ساعت 10 صبح روز پنجشنبه لغایت ساعت 11.30 روز شنبه هفته بعد در روز شنبه پردازش و امکان ارسال در همان روز یا روز بعد وجود خواهد داشت.

تمامی سفارشات به طور اتوماتیک وارد روند بسته بندی و ارسال میشوند و نیازی به ثبت و یادآوری تلفنی وجود نخواهد داشت.

در یاس و نسیم روز های پنجشنبه عصر و جمعه و همچنین تعطیلات رسمی امکان پردازش سفارشات وجود نخواهد داشت اما در بخش کاربری میتوان سفارش خود را پیگیری کرده و از روند ارسال آن اطلاع حاصل کنید.

 

جهت ثبت سفارش شما میتوانید در پیج اینستاگرام ما نیز ثبت سفارش فرمایید

جهت ورود به پیج اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

 

تحویل در سایر شهر های ایران:

تمامی سفارشات دریافت شده تا ساعت 11.30 روز های شنبه تا چهارشنبه  در همان روز پردازش میشوند و امکان ارسال در همان روز یا روز بعد به وسیله پست وجود خواهد داشت بدیهی است بقیه سفارشات بعد از این زمان در روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

زمان تحویل وابسطه به نوع سرویس پستی انتخاب شده از 1 تا 5 روز کاری متفاوت خواهد بود.

 

تمامی سفارشات دریافت شده از ساعت 11.30 روز چهارشنبه لغایت ساعت 11.30 روز شنبه هفته بعد در روز شنبه پردازش و امکان ارسال در همان روز یا روز بعد به وسیله پست  وجود خواهد داشت

 

هزینه ارسال :

هزینه ارسال طبق تعرفه یاس و نسیم برای تمامی نقاط ایران از جمله شیراز به شرح زیر میباشد:

 

در این حالت با توجه به سرویس پستی مورد نظر (سفارشی یا پیشتاز) و نحوه پرداخت (آنلاین یا پرداخت در محل) هزینه ارسال محاسبه خواهد شد و امکان رایگان شدن هزینه ارسال (با توجه به سقف خرید) در همه حالت ها وجود دارد (در شیراز ارسال ها توسط پیک انجام میشود و نیاز به انتخاب سرویس پستی نیست)

 

توجه :

درصورتی که به دلیل عدم حضور در زمان تحویل مرسوله و عدم مراجعه خریدار جهت دریافت مرسوله طی 5 روز کاری از منطقه پستی محل و یا به دلیل بی توجهی خریدار در ثبت اطلاعات ارسال از جمله آدرس کامل و کد پستی صحیح و یا عدم قبول مرسوله توسط شخص تحویل گیرنده ، مرسوله بازگشت داده شود ارسال دوباره سفارش مستلزم پرداخت کامل هزینه پستی خواهد شد

هزینه فوق درصورت پرداخت آنلاین سفارش باید به حساب فروشگاه واریز گردد و در صورت پرداخت در محل مبلغ فوق به مبلغ کل افزوده خواهد شد

در صورت درخواست شخص خریدار به لغو سفارش پس از ارسال از انبار یاس و نسیم ، برای پرداخت های آنلاین که مبلغ سفارش پرداخت شده است عودت مبلغ دریافتی پس از کسر ما به التفاوت هزینه پستی و برای ارسال های رایگان کل هزینه پستی خواهد بود.

 

تحویل در شیراز:

- در صورت پرداخت مبلغ سفارش تحویل گیرنده موظف به ارائه کارت شناسایی معتبر سفارش دهنده میباشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور و تعداد اقلام فاکتور شده با اجناس دریافتی ، همچنین سالم بودن کالای دریافتی را در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود در غیر این صورت یاس و نسیم پس از دریافت هیچگونه مسئولیتی مبنی بر خرابی یا کم بودن اجناس دریافتی نخواهد داشت.

 

رویه عودت (بازگرداندن) کالا و لغو سفارش

یاس و نسیم همواره تمامی تلاش خود را مبنی بر رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود به کار گرفته است  لذا امکان عودت کالای خریداری شده با در نظر گرفتن شرایط خاص را فراهم نموده است که در زیر این شرایط عنوان شده است.

 

چنانچه پس از انجام مراحل خرید و پرداخت مبلغ فاکتور در صورتی که سفارش شما ارسال نشده باشد (اطلاع از ارسال کالا ، از طریق دریافت ایمیل ارسال ، پیامک ارسال ، یا تغییر وضعیت سفارش شما به ارسال شده در حساب کاربری شما) از خرید محصول به هر دلیل منصرف شده اید می توانید با تماس با پشتیبانی وب سایت به صورت 24 ساعته سفارش خود را لغو فرمایید مبلغ پرداختی طی 24 ساعت از زمان لغو سفارش به حساب بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

 

در صورتی که سفارش شما ارسال شده باشد و پس از دریافت به هر دلیل نیاز به عودت یا تعویض محصول سفارشی باشد با توجه به موارد گفته شده امکان عودت وجود خواهد داشت :

 

همچنین با توجه به اینکه اطمینان از سالم بودن هر کالای خریداری شده نیاز به زمان دارد ، محصولات خریداری شده بر اساس شرایط زیر طی 10 روز ، از روز سفارش (7 روز پس ازدریافت سفارش)  قابل استرداد وجه و یا تعویض پس از دریافت و رسیدگی متخصصان می‌باشد .

به دلیل فروش محصولات آرایشی و بهداشتی در فروشگاه یاس و نسیم تنها در صورت عدم باز شدن محصول و آسیب رسیدن به محصول امکان عودت وجود خواهد داشت

لذا بر روی محل باز شدن تمامی محصولات برچسب لوگو یاس و نسیم یا لیبل وزارت بهداشت وجود خواهد داشت که در صورت عدم مخدوش شدن این برچسب ها امکان عودت وجود خواهد داشت . تنها در صورتی که پس از باز شدن بسته بندی ، مشاهده گردید که محصول خریداری شده فاسد ، مستعمل یا تاریخ گذشته است امکان عودت کالا به فروشگاه وجود دارد.

 

با توجه به شرایط مذکور، چنانچه کالای شما، مشمول شرایط تعویض یا استرداد هزینه باشد آن را با تمامی لوازم جانبی و بسته بندی صحیح (در صورت باز شدن) پس از هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه به آدرس فروشگاه یاس و نسیم ارسال نمایید تا در اسرع وقت متخصصان ما به مشکل رسیدگی و پس از تایید با هماهنگی لازم کالای مشابه را ارسال و یا درصورت نیاز مبلغ پرداختی مسترد گردد هزینه ارسال تنها در صورت فاسد یا مستعمل بودن و یا گذشتن تاریخ انقضا به عهده فروشگاه یاس و نسیم می باشد و در غیر این صورت به عهده خریدار می باشد.

 

توجه داشته باشید که درصورت عدم توجه به موارد فوق و ارسال کالا به فروشگاه ، محصول بازگردانده شده عودت نخواهد شد و باز پس فرستادن محصول مشمول کل هزینه ارسال خواهد شد.

 

فروشگاه یاس و نسیم هیچگونه مسولیتی در قبال خسارتهای ناشی از حمل و نقل پس از دریافت سفارش بر عهده نخواهد داشت و مشتری می‌تواند در صورتی که کالای تحویلی به صورت واضح دارای صدمات ناشی از حمل و نقل باشد (ضربه خوردن، ساییدگی و ...) آن را تحویل نگیرد و فروشگاه یاس و نسیم صرفا به جهت رفاه حال مشتریان از طریق مبادی پیگیر موضوع را بررسی نموده و خسارت ناشی از آن را اخذ خواهد نمود و درصورت تمایل مشتری کالای مشابه مجددا ارسال و یا مبلغ پرداختی مسترد خواهد شد.